ilość: 0 szt. | wartość: 0,00zł


ZAMÓWIENIA REALIZUJEMY TYLKO NA TERENIE KATOWIC

Serdecznie witamy na stronie internetowej Sklepu Mięso Wędliny. Oferta tej witryny oparta jest na funkcjonującym od listopada 1990 roku sklepie stacjonarnym. Trzy dekady działalności pozwoliły nam zdobyć doświadczenie i dobre kontakty handlowe tak, by przedstawić ofertę trafiającą do wymagającego klienta. Od początku postawiliśmy na wysoką jakość produktów za rozsądną cenę. Dlatego większość oferowanego mięsa pochodzi z własnego rozbioru a wędliny wybierane są tylko te najlepsze od kilku dobrych i sprawdzonych producentów (główne firmy to: HAM, Poliwczak, Markam, Janeta, Indykpol). Różnorodność smaków dają wędliny wytwarzane u nas na Śląsku jak i tradycyjne wyroby z rejonów górskich. Towar odbieramy bezpośrednio od producentów z pominięciem hurtowni co pozwala skrócić do minimum drogę produktu z ubojni bądź wędzarni na talerz konsumenta.
Dla klientów, którzy cenią sobie swój czas lub nie lubią robić zakupów, polecamy skorzystanie ze sklepu internetowego. Od wtorku do soboty własnym, bezpłatnym transportem dowieziemy zamówienie tak szybko jak to tylko jest możliwe. Przy dostępności wszystkich produktów i transportu może to być nawet 1 godzina od złożenia zamówienia. Czas realizacji wynosi do 24 godzin. Wszystkie produkty są tak zapakowane, że można je obejrzeć w momencie odbioru.
Proszę złożyć pierwsze zamówienie a przekonamy Państwa, że w naszym sklepie można bez oglądania i dotykania kupić dobre produkty siedząc przed monitorem komputera.

WAŻNE
Przed przystąpieniem do pierwszych zakupów proszę przeczytać Wskazówki dla kupujących i Regulamin. Ułatwi to poruszanie się po sklepie i wyjaśni warunki zakupów.

Logowanie

Sprzedaż hurtowa

Prowadzimy również zaopatrzenie restauracji, hoteli i stołówek. Zapewniamy codzienną dostawę dobrej jakości świeżego mięsa, bez nastrzyku,ze zwierząt wyhodowanych w Polsce. Ceny hurtowe ustalane indywidualnie z odbiorcą. Zapraszamy do współpracy.

Sklep internetowy: sklepy-internetowe.pl
SKLEP MIĘSO WĘDLINY Piotr Ekiel wszystkie prawa zastrzeżone